Výsledková listina závodu Hulmen 2008 - Junioři

Poř. St.Č. Příjmení Jméno Město/Oddíl Rok narození Plavání Kolo Běh Celkem
1 45 Dupák Martin Zdounky 1990 11:0357:2325:49 01:34:15
2 5 Mazurek Martin Aspot Hulín 1992 12:5558:3530:18 01:41:48
3 34 Gahura Roman Hulín 1990 11:1759:3331:46 01:42:36
4 35 Gahura Tomáš Hulín 1991 11:3701:06:3934:49 01:53:05
5 105 Bucňák Ondřej Cyklo MXM Hulín 1991 15:2001:03:2037:44 01:56:24


Výsledková listina závodu Hulmen 2008 - Muži 19-35 let

Poř. St.Č. Příjmení Jméno Město/Oddíl Rok narození Plavání Kolo Běh Celkem
1 51 Velička Aleš X-AIR Ostrava 1973 08:3950:2422:59 01:22:02
2 91 Vrba Ivo AD Cyklo Brodek 1980 07:0951:4024:41 01:23:30
3 50 Navařík Martin X-AIR Ostrava 1982 07:5051:1325:17 01:24:20
4 49 Tkadlec Alois Cykloteam OD Morava 1973 08:0549:1827:49 01:25:12
5 79 Pánek Libor Cyklosport V+P Chropyně 1979 08:1950:3226:30 01:25:21
6 92 Malík Michal ROCKTECHNIK TRIATLON 1979 07:3953:4124:36 01:25:56
7 109 Dohnal Petr TTS Osek 1981 08:12 54:08 24:52 01:27:12
8 48 Neradil Tomáš Aspot Hulín 1974 11:1051:1524:49 01:27:14
9 78 Kuča Petr AD Cyklo Pemap Brodek 1978 08:2950:1930:39 01:29:27
10 33 Koplík Martin Vesani 1984 10:3854:3624:32 01:29:46
11 113 Urban Milan TTS Osek 1988 09:3153:5926:31 01:30:01
12 90 Gočaltovský Lukáš ROCKTECHNIK TRIATLON 1984 09:3152:5327:41 01:30:05
13 12 Hlobil Vítězslav Pravčice Bike Bulls 1987 11:1053:2725:43 01:30:20
14 116 Engl Jiří TTS Osek 1981 10:3153:4826:28 01:30:47
15 118 Engl Martin TTS Osek 1980 10:5352:4427:31 01:31:08
16 47 Kalík Marcel Aspot Hulín 1976 09:2156:2426:14 01:31:59
17 115 Mužík Jiří TTS Osek 1984 11:0053:2527:35 01:32:00
18 73 Dorazil Miloš Aspot Hulín 1981 10:5056:2526:57 01:34:12
19 83 Nedvídek Pavel Rusava Bike Team 1979 10:1054:4030:34 01:35:24
20 101 Konvička Adam Sachasport Ostrava 1977 11:3754:1130:01 01:35:49
21 3 Němec Petr Aspot Hulín 1978 10:4154:4530:31 01:35:57
22 98 Haluzík Marek DR.A.CY. 1974 12:1755:4528:26 01:36:28
23 88 Pěček Tomáš Kroměříž 1979 10:0856:3429:51 01:36:33
24 102 Veselý Antonín Sachasport Ostrava 1976 11:0355:4530:00 01:36:48
25 69 Beňa Marek Přerov 1976 11:2856:5429:10 01:37:32
26 59 Huťka Pavel KB Halenkovice 1984 12:0357:0028:30 01:37:33
27 38 Ehrlich Tomáš Kroměříž 1988 09:0301:02:4426:23 01:38:10
28 57 Tomaštík Antonín Vyškov 1977 12:0459:5326:44 01:38:41
29 36 Janalík Jiří Vesani 1978 12:3159:2227:08 01:39:01
30 96 Trubelík Jiří Kroměříž 1976 12:3555:5830:41 01:39:14
31 71 Klement Jakub Kvasice 1986 11:4857:5830:11 01:39:57
32 70 Laitoch David TTS Osek 1975 10:2157:3232:11 01:40:04
33 17 Mikeška Petr FbC Holešov 1984 13:4257:4229:10 01:40:34
34 31 Gahura Petr Vesani 1979 11:0957:4632:07 01:41:02
35 2 Polák Martin Aspot Hulín 1976 10:1355:24 35:58 01:41:35
36 1 Lukeš Richard Aspot Hulín 1973 11:5259:2730:29 01:41:48
37 77 Burda Rostislav Aspot Hulín 1976 11:2259:4631:44 01:42:52
38 21 Vysloužil Jan FbC Holešov 1981 13:5001:00:4328:43 01:43:16
39 39 Ehrlich Václav Kroměříž 1982 13:3701:02:4627:28 01:43:51
40 122 Rýznar Václav Znojmo 1977 16:3001:04:5423:36 01:45:00
41 43 Haderka Petr Drásal Team Holešov 1986 12:3501:00:0332:46 01:45:24
42 37 Vyvlečka Richard Admira Hulín 1974 11:5701:00:2934:09 01:46:35
43 16 Mikšík Radek FbC Holešov 1986 15:5401:00:0830:38 01:46:40
44 74 Kunčar Jiří Kroměříž 1979 14:1501:03:4529:22 01:47:22
45 103 Makula Tomáš Sachasport Ostrava 1980 12:4055:1840:00 01:47:58
46 94 Věrný Jaroslav Zdounky 1976 12:3301:04:2431:12 01:48:09
47 61 Bílek Miroslav SK Rusava 1986 12:1801:01:4634:12 01:48:16
48 26 Simerský Martin Amira Hulín 1984 13:1401:02:2532:56 01:48:35
49 22 Tabara Petr FbC Holešov 1987 14:1801:01:2333:16 01:48:57
50 29 Nebuchla Ondřej Admira Hulín 1983 12:1001:02:4234:11 01:49:03
51 72 Záhorovský Josef Pozlovice 1983 12:0801:10:3526:40 01:49:23
52 13 Smolinka Marek Pravčice Bike Bulls 1974 13:0401:02:1435:19 01:50:37
53 68 Válek Martin SK Chvojkovice-Brod 1976 12:4001:00:4939:26 01:52:55
54 32 Gahura Martin Vesani 1981 11:3901:04:5137:25 01:53:55
55 14 Šenkyřík Jakub Pravčice Bike Bulls 1984 12:3101:08:2733:41 01:54:39
56 19 Fuksa Jaroslav FbC Holešov 1985 13:1001:05:4738:20 01:57:17
57 28 Houšť Bronislav Bílany 1975 14:2701:05:3138:44 01:58:42
58 99 Lecián Radim MoraviaMan team Otrokovice 1988 08:0301:21:1230:49 02:00:04
59 18 Filipčík Ondřej FbC Holešov 1989 15:4501:06:4239:16 02:01:43
60 11 Zapletal Bruno Pravčice Bike Bulls 1973 14:1101:10:1342:51 02:07:15
61 24 Šíma Petr FbC Holešov 1979 15:2501:09:5444:01 02:09:20
62 10 Zapletal Ladislav ml. Pravčice Bike Bulls 1979 13:1201:09:0849:46 02:12:06
63 97 Kaplan Tomáš Loko Nymburk 1977 18:1301:17:0548:07 02:23:25
64 4 Novák Jaroslav Aspot Hulín 1974 11:0601:00:18- DNF


Výsledková listina závodu Hulmen 2008 - Muži 36-45 let

Poř. St.Č. Příjmení Jméno Město/Oddíl Rok narození Plavání Kolo Běh Celkem
1 84 Szurek Slawomir Rydultowy, Polsko 1971 07:2952:5225:05 01:25:26
2 85 Wegrzyk Stefan Forma Wodzislaw Polska 1964 08:2152:0426:38 01:27:03
3 53 Vidlář Petr DT SWISS Zlín 1971 10:5551:5524:40 01:27:30
4 54 Grycman Kazimierz Ciechovice, Polsko 1972 09:4253:1024:45 01:27:37
5 46 Menšík Petr Aspot Hulín 1970 08:2753:3825:44 01:27:49
6 56 Tobolák Vlastimil Autor TUFO TI 1965 09:1653:5625:21 01:28:33
7 80 Jurčík Pavel Čufa-team 1965 11:0053:2025:56 01:30:16
8 58 Pust Karel Jachting VM 1971 09:2355:1526:49 01:31:27
9 123 Daněk Jiří Moraviaman Team 1971 08:3156:5126:19 01:31:41
10 55 Jankto Petr AD PEMAP Brodek 1971 10:5952:0630:21 01:33:26
11 108 Zdráhal Jaroslav TTS Osek 1963 08:1055:3829:41 01:33:29
12 6 Skříček Roman Aspot Hulín 1968 11:1854:1630:53 01:36:27
13 15 Uličný Stanislav Pravčice Bike Bulls 1970 12:3458:3129:28 01:40:33
14 76 Koudela Radim Hobby TT Záhorovice 1968 13:4959:1630:39 01:43:44
15 52 Dostál Pavel DR.A.CY. 1970 12:3559:4431:41 01:44:00
16 30 Gremlica Václav Hulín 1964 13:4001:02:2931:20 01:47:29
17 27 Průcha Pavel Hulín 1968 14:5001:02:0932:10 01:49:09
18 41 Sigmund Jaroslav Kroměříž 1966 13:0201:05:2031:16 01:49:38
19 9 Zapletal Radek Pravčice Bike Bulls 1975 14:2301:12:0529:41 01:56:09
20 60 Žák Jiří Brankovice 1971 14:1601:06:0736:07 01:56:30
21 106 Pospíšilík Pavel Hulín 1970 14:0801:02:4840:03 01:56:59
22 67 Camfrla René Valašské Meziříčí 1967 10:3201:21:1028:24 02:00:06


Výsledková listina závodu Hulmen 2008 - Veteráni

Poř. St.Č. Příjmení Jméno Město/Oddíl Rok narození Plavání Kolo Běh Celkem
1 89 Gočaltovský Ladislav ROCKTECHNIK TRIATLON 1960 09:1453:1326:51 01:29:18
2 93 Kováč Ján Vracov 1959 10:0456:4827:12 01:34:04
3 124 Půček Roman Hodonín 1960 09:2657:3728:28 01:35:31
4 110 Pospíšil Česlav Přerov 1951 11:5401:01:0127:15 01:40:10
5 121 Švach Petr SK Tri Otrokovice 1960 09:1157:3734:36 01:41:24
6 25 Bařinka Antonín Kroměříž 1958 10:4859:2831:32 01:41:48
7 111 Podivinský Ladislav Uherské Hradiště 1961 13:1901:00:2229:45 01:43:26
8 119 Lisa Otto Silný team Uničov 1959 13:5601:01:2831:35 01:46:59
9 40 Koukal Miroslav Babice 1959 12:4001:03:2431:05 01:47:09
10 114 Kopečný František TTS Osek 1962 11:2001:01:3334:28 01:47:21
11 95 Plintovič Michal Kroměříž 1961 13:0001:03:1831:34 01:47:52
12 8 Zapletal Ladislav st. Pravčice Matadors 1947 14:2201:08:5935:20 01:58:41
13 100 Mazák Ladislav Smart team 1945 12:1001:08:2738:53 01:59:30
14 63 Navařík Pavel SVČ Rožnov 1956 14:3201:12:2034:52 02:01:44
15 42 Malinovský Karel Zářičí 1957 14:1201:30:0846:51 02:31:11


Výsledková listina závodu Hulmen 2008 - Ženy do 35 let

Poř. St.Č. Příjmení Jméno Město/Oddíl Rok narození Plavání Kolo Běh Celkem
1 7 Žaludková Jana Author Tufo Zlín 1975 08:2557:2425:35 01:31:24
2 64 Dorazilová Jana Kroměříž 1978 10:0856:4727:58 01:34:53
3 82 Ungerová Lenka InSPORTline Triathlon team Lipník 1989 08:4257:4131:07 01:37:30
4 65 Olejáková Markéta X-AIR Ostrava 1979 11:2701:00:2631:29 01:43:22
5 62 Szkrobolová Blanka Modřice 1981 10:1001:03:4330:38 01:44:31
6 66 Vaclová Martina Otrokovice 1981 11:1901:02:3435:10 01:49:03
7 117 Kopečná Alžběta TTS Osek 1989 13:1001:00:0035:55 01:49:05
8 104 Veselá Iva Sachasport Ostrava 1977 13:2101:03:5335:53 01:53:07
9 112 Králová Ivona Kroměříž 1983 13:3001:15:1944:40 02:13:29
10 75 Vydrová Lucie Kroměříž 1985 10:34-- DNF


Výsledková listina závodu Hulmen 2008 - Ženy nad 35 let

Poř. St.Č. Příjmení Jméno Město/Oddíl Rok narození Plavání Kolo Běh Celkem
1 107 Svobodová Alice Kroměříž 1970 12:1701:02:2734:14 01:48:58
2 120 Svobodová Lenka Otrokovice 1965 12:0301:02:4234:53 01:49:38
3 81 Soldánová Helena Rousínov 1972 17:5601:09:0937:19 02:04:24
4 44 Dupáková Martina Zdounky 1969 14:0201:10:5143:46 02:08:39
5 125 Klammertová Radka Kroměřiž 1962 16:1501:16:2141:02 02:13:38


Výsledková listina závodu Hulmen 2008 - všechny kategorie

Poř. St.Č. Příjmení Jméno Město/Oddíl Rok narození Kat. Plavání Kolo Běh Celkem
1 51 Velička Aleš X-AIR Ostrava 1973 M1 08:3950:2422:59 01:22:02
2 91 Vrba Ivo AD Cyklo Brodek 1980 M1 07:0951:4024:41 01:23:30
3 50 Navařík Martin X-AIR Ostrava 1982 M1 07:5051:1325:17 01:24:20
4 49 Tkadlec Alois Cykloteam OD Morava 1973 M1 08:0549:1827:49 01:25:12
5 79 Pánek Libor Cyklosport V+P Chropyně 1979 M1 08:1950:3226:30 01:25:21
6 84 Szurek Slawomir Rydultowy, Polsko 1971 M2 07:2952:5225:05 01:25:26
7 92 Malík Michal ROCKTECHNIK TRIATLON 1979 M1 07:3953:4124:36 01:25:56
8 85 Wegrzyk Stefan Forma Wodzislaw Polska 1964 M2 08:2152:0426:38 01:27:03
9 109 Dohnal Petr TTS Osek 1981 M1 08:12 54:08 24:52 01:27:12
10 48 Neradil Tomáš Aspot Hulín 1974 M1 11:1051:1524:49 01:27:14
11 53 Vidlář Petr DT SWISS Zlín 1971 M2 10:5551:5524:40 01:27:30
12 54 Grycman Kazimierz Ciechovice, Polsko 1972 M2 09:4253:1024:45 01:27:37
13 46 Menšík Petr Aspot Hulín 1970 M2 08:2753:3825:44 01:27:49
14 56 Tobolák Vlastimil Autor TUFO TI 1965 M2 09:1653:5625:21 01:28:33
15 89 Gočaltovský Ladislav ROCKTECHNIK TRIATLON 1960 V1 09:1453:1326:51 01:29:18
16 78 Kuča Petr AD Cyklo Pemap Brodek 1978 M1 08:2950:1930:39 01:29:27
17 33 Koplík Martin Vesani 1984 M1 10:3854:3624:32 01:29:46
18 113 Urban Milan TTS Osek 1988 M1 09:3153:5926:31 01:30:01
19 90 Gočaltovský Lukáš ROCKTECHNIK TRIATLON 1984 M1 09:3152:5327:41 01:30:05
20 80 Jurčík Pavel Čufa-team 1965 M2 11:0053:2025:56 01:30:16
21 12 Hlobil Vítězslav Pravčice Bike Bulls 1987 M1 11:1053:2725:43 01:30:20
22 116 Engl Jiří TTS Osek 1981 M1 10:3153:4826:28 01:30:47
23 118 Engl Martin TTS Osek 1980 M1 10:5352:4427:31 01:31:08
24 7 Žaludková Jana Author Tufo Zlín 1975 Z1 08:2557:2425:35 01:31:24
25 58 Pust Karel Jachting VM 1971 M2 09:2355:1526:49 01:31:27
26 123 Daněk Jiří Moraviaman Team 1971 M2 08:3156:5126:19 01:31:41
27 47 Kalík Marcel Aspot Hulín 1976 M1 09:2156:2426:14 01:31:59
28 115 Mužík Jiří TTS Osek 1984 M1 11:0053:2527:35 01:32:00
29 55 Jankto Petr AD PEMAP Brodek 1971 M2 10:5952:0630:21 01:33:26
30 108 Zdráhal Jaroslav TTS Osek 1963 M2 08:1055:3829:41 01:33:29
31 93 Kováč Ján Vracov 1959 V1 10:0456:4827:12 01:34:04
32 73 Dorazil Miloš Aspot Hulín 1981 M1 10:5056:2526:57 01:34:12
33 45 Dupák Martin Zdounky 1990 J 11:0357:2325:49 01:34:15
34 64 Dorazilová Jana Kroměříž 1978 Z1 10:0856:4727:58 01:34:53
35 83 Nedvídek Pavel Rusava Bike Team 1979 M1 10:1054:4030:34 01:35:24
36 124 Půček Roman Hodonín 1960 V1 09:2657:3728:28 01:35:31
37 101 Konvička Adam Sachasport Ostrava 1977 M1 11:3754:1130:01 01:35:49
38 3 Němec Petr Aspot Hulín 1978 M1 10:4154:4530:31 01:35:57
39 6 Skříček Roman Aspot Hulín 1968 M2 11:1854:1630:53 01:36:27
40 98 Haluzík Marek DR.A.CY. 1974 M1 12:1755:4528:26 01:36:28
41 88 Pěček Tomáš Kroměříž 1979 M1 10:0856:3429:51 01:36:33
42 102 Veselý Antonín Sachasport Ostrava 1976 M1 11:0355:4530:00 01:36:48
43 82 Ungerová Lenka InSPORTline Triathlon team Lipník 1989 Z1 08:4257:4131:07 01:37:30
44 69 Beňa Marek Přerov 1976 M1 11:2856:5429:10 01:37:32
45 59 Huťka Pavel KB Halenkovice 1984 M1 12:0357:0028:30 01:37:33
46 38 Ehrlich Tomáš Kroměříž 1988 M1 09:0301:02:4426:23 01:38:10
47 57 Tomaštík Antonín Vyškov 1977 M1 12:0459:5326:44 01:38:41
48 36 Janalík Jiří Vesani 1978 M1 12:3159:2227:08 01:39:01
49 96 Trubelík Jiří Kroměříž 1976 M1 12:3555:5830:41 01:39:14
50 71 Klement Jakub Kvasice 1986 M1 11:4857:5830:11 01:39:57
51 70 Laitoch David TTS Osek 1975 M1 10:2157:3232:11 01:40:04
52 110 Pospíšil Česlav Přerov 1951 V1 11:5401:01:0127:15 01:40:10
53 15 Uličný Stanislav Pravčice Bike Bulls 1970 M2 12:3458:3129:28 01:40:33
54 17 Mikeška Petr FbC Holešov 1984 M1 13:4257:4229:10 01:40:34
55 31 Gahura Petr Vesani 1979 M1 11:0957:4632:07 01:41:02
56 121 Švach Petr SK Tri Otrokovice 1960 V1 09:1157:3734:36 01:41:24
57 2 Polák Martin Aspot Hulín 1976 M1 10:1355:24 35:58 01:41:35
58 5 Mazurek Martin Aspot Hulín 1992 J 12:5558:3530:18 01:41:48
59 25 Bařinka Antonín Kroměříž 1958 V1 10:4859:2831:32 01:41:48
60 1 Lukeš Richard Aspot Hulín 1973 M1 11:5259:2730:29 01:41:48
61 34 Gahura Roman Hulín 1990 J 11:1759:3331:46 01:42:36
62 77 Burda Rostislav Aspot Hulín 1976 M1 11:2259:4631:44 01:42:52
63 21 Vysloužil Jan FbC Holešov 1981 M1 13:5001:00:4328:43 01:43:16
64 65 Olejáková Markéta X-AIR Ostrava 1979 Z1 11:2701:00:2631:29 01:43:22
65 111 Podivinský Ladislav Uherské Hradiště 1961 V1 13:1901:00:2229:45 01:43:26
66 76 Koudela Radim Hobby TT Záhorovice 1968 M2 13:4959:1630:39 01:43:44
67 39 Ehrlich Václav Kroměříž 1982 M1 13:3701:02:4627:28 01:43:51
68 52 Dostál Pavel DR.A.CY. 1970 M2 12:3559:4431:41 01:44:00
69 62 Szkrobolová Blanka Modřice 1981 Z1 10:1001:03:4330:38 01:44:31
70 122 Rýznar Václav Znojmo 1977 M1 16:3001:04:5423:36 01:45:00
71 43 Haderka Petr Drásal Team Holešov 1986 M1 12:3501:00:0332:46 01:45:24
72 37 Vyvlečka Richard Admira Hulín 1974 M1 11:5701:00:2934:09 01:46:35
73 16 Mikšík Radek FbC Holešov 1986 M1 15:5401:00:0830:38 01:46:40
74 119 Lisa Otto Silný team Uničov 1959 V1 13:5601:01:2831:35 01:46:59
75 40 Koukal Miroslav Babice 1959 V1 12:4001:03:2431:05 01:47:09
76 114 Kopečný František TTS Osek 1962 V1 11:2001:01:3334:28 01:47:21
77 74 Kunčar Jiří Kroměříž 1979 M1 14:1501:03:4529:22 01:47:22
78 30 Gremlica Václav Hulín 1964 M2 13:4001:02:2931:20 01:47:29
79 95 Plintovič Michal Kroměříž 1961 V1 13:0001:03:1831:34 01:47:52
80 103 Makula Tomáš Sachasport Ostrava 1980 M1 12:4055:1840:00 01:47:58
81 94 Věrný Jaroslav Zdounky 1976 M1 12:3301:04:2431:12 01:48:09
82 61 Bílek Miroslav SK Rusava 1986 M1 12:1801:01:4634:12 01:48:16
83 26 Simerský Martin Amira Hulín 1984 M1 13:1401:02:2532:56 01:48:35
84 22 Tabara Petr FbC Holešov 1987 M1 14:1801:01:2333:16 01:48:57
85 107 Svobodová Alice Kroměříž 1970 Z2 12:1701:02:2734:14 01:48:58
86 66 Vaclová Martina Otrokovice 1981 Z1 11:1901:02:3435:10 01:49:03
87 29 Nebuchla Ondřej Admira Hulín 1983 M1 12:1001:02:4234:11 01:49:03
88 117 Kopečná Alžběta TTS Osek 1989 Z1 13:1001:00:0035:55 01:49:05
89 27 Průcha Pavel Hulín 1968 M2 14:5001:02:0932:10 01:49:09
90 72 Záhorovský Josef Pozlovice 1983 M1 12:0801:10:3526:40 01:49:23
91 120 Svobodová Lenka Otrokovice 1965 Z2 12:0301:02:4234:53 01:49:38
92 41 Sigmund Jaroslav Kroměříž 1966 M2 13:0201:05:2031:16 01:49:38
93 13 Smolinka Marek Pravčice Bike Bulls 1974 M1 13:0401:02:1435:19 01:50:37
94 68 Válek Martin SK Chvojkovice-Brod 1976 M1 12:4001:00:4939:26 01:52:55
95 35 Gahura Tomáš Hulín 1991 J 11:3701:06:3934:49 01:53:05
96 104 Veselá Iva Sachasport Ostrava 1977 Z1 13:2101:03:5335:53 01:53:07
97 32 Gahura Martin Vesani 1981 M1 11:3901:04:5137:25 01:53:55
98 14 Šenkyřík Jakub Pravčice Bike Bulls 1984 M1 12:3101:08:2733:41 01:54:39
99 9 Zapletal Radek Pravčice Bike Bulls 1975 M2 14:2301:12:0529:41 01:56:09
100 105 Bucňák Ondřej Cyklo MXM Hulín 1991 J 15:2001:03:2037:44 01:56:24
101 60 Žák Jiří Brankovice 1971 M2 14:1601:06:0736:07 01:56:30
102 106 Pospíšilík Pavel Hulín 1970 M2 14:0801:02:4840:03 01:56:59
103 19 Fuksa Jaroslav FbC Holešov 1985 M1 13:1001:05:4738:20 01:57:17
104 8 Zapletal Ladislav st. Pravčice Matadors 1947 V1 14:2201:08:5935:20 01:58:41
105 28 Houšť Bronislav Bílany 1975 M1 14:2701:05:3138:44 01:58:42
106 100 Mazák Ladislav Smart team 1945 V1 12:1001:08:2738:53 01:59:30
107 99 Lecián Radim MoraviaMan team Otrokovice 1988 M1 08:0301:21:1230:49 02:00:04
108 67 Camfrla René Valašské Meziříčí 1967 M2 10:3201:21:1028:24 02:00:06
109 18 Filipčík Ondřej FbC Holešov 1989 M1 15:4501:06:4239:16 02:01:43
110 63 Navařík Pavel SVČ Rožnov 1956 V1 14:3201:12:2034:52 02:01:44
111 81 Soldánová Helena Rousínov 1972 Z2 17:5601:09:0937:19 02:04:24
112 11 Zapletal Bruno Pravčice Bike Bulls 1973 M1 14:1101:10:1342:51 02:07:15
113 44 Dupáková Martina Zdounky 1969 Z2 14:0201:10:5143:46 02:08:39
114 24 Šíma Petr FbC Holešov 1979 M1 15:2501:09:5444:01 02:09:20
115 10 Zapletal Ladislav ml. Pravčice Bike Bulls 1979 M1 13:1201:09:0849:46 02:12:06
116 112 Králová Ivona Kroměříž 1983 Z1 13:3001:15:1944:40 02:13:29
117 125 Klammertová Radka Kroměřiž 1962 Z2 16:1501:16:2141:02 02:13:38
118 97 Kaplan Tomáš Loko Nymburk 1977 M1 18:1301:17:0548:07 02:23:25
119 42 Malinovský Karel Zářičí 1957 V1 14:1201:30:0846:51 02:31:11
120 4 Novák Jaroslav Aspot Hulín 1974 M1 11:0601:00:18- DNF
121 75 Vydrová Lucie Kroměříž 1985 Z1 10:34-- DNF
122 20 Mikeška Daniel FbC Holešov 1988 M1 - -- DNF
123 23 Černoch Zdeněk FbC Holešov 1990 J - -- DNF
124 87 Doboš Miroslav Slavičín 1966 M2 - -- DNF

ASPOT Hulín
WebZdarma.cz


ASPOT HULÍN - triatlonový oddíl

Profily členů

V rubrice Členové jsem k jednotlivým aktivním členům našeho oddílu umístil profily jejich dosavadních sportovních úspěchů. Neváhejte a podívejte se. Je to určitě zajímavé a dalo mi to spoustu práce.

Sportovní činnost v roce 2012

Zde je přímý odkaz na shrnutí naší sportovní činnosti v uplynulé sezóně, v roce 2012.

Hulmenská desítka 2012 a dětský běžecký závod

Vice informací zde

Pár bloggerů:

Sportovní akce